Salatalık Maskesi İle Doğal Cilt

Cilt herkesin en hassas davranması gerektiği bölgelerinden biri. Bunun bilincinde olan kişiler cildine doğal bakım uygularlar. Eğer siz de cildinizin kıymetini bilmek isteyenlerdenseniz herkesçe bilinen ama faydasının mucize nitelikte olduğu salatalık maskesini denemelisiniz. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için ayrıntıları ile salatalık maskesinden söz etmek istedik.

salatalık maskesi

salatalık maskesi

Lekeler İçin Salatalık Maskesi Tarifi

En etkili cilt maskelerinden olan salatalık maskesi ile cildiniz nemlenir. Düzenli olarak sadece salatalık ile cilt bakımı uygulayabilirsiniz. Ayrıca cilt üzerinde yer alan lekeleri de yok eden cilt rengini açan salatalık yüzdeki kırışıklıkları ve çizgileri de yok eder. Sadece düzenli olarak kullanmalısınız.

salatalık

salatalık

Salatalık maskesini lekeleri yok etmek için kullanmak istiyor iseniz ihtiyacınız olan 1 yemek kaşığı yoğurt ve 2 tane salatalık. Salatalık kabuklarını soyun, rendeleyin, yoğurdu ekleyin ve karıştırın. Bu karışımı cildinize düzenli bir şekilde sürün. Bir 15 dakika bekleyin. Sonra durulayın ve nemlendirici kreminizi uygulayın. Bu uygulamayı haftada bir kere yapmanız amacınıza sizi yakın zaman sonra ulaştıracaktır.