Su Diyetiyle Forma Girin

Yılın en sıcak günlerini geçiriyoruz. Çoğu insanın tatil için kolladığı zamanlar işte tamda bu günler. Eğer sizde o insanlardaysanız ve tek derdiniz fazla kilolarınızsa hemen çalışmalara başlayın. Günümüzde diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından her gün yeni bir diyet fikri ortaya atılıyor ama bugüne kadar böylesi gelmedi. Forma girmek istiyorsanız su diyeti ile tanışın.

bir bardak su

bir bardak su

Su Diyetini Öğünlerinize Yayın

Yanlış okumadınız. İnsanlar için yaşam kaynağı olan su size kilo verdirebilir. Düzenli olarak diyet programınıza suyu eklediğinizde forma girmeniz hiçte zor olmayacaktır. Kalp ve şeker hastaları, hamileler ve emziren anneler için zararlıdır. Ama onların dışında su diyeti hem sağlıklı hem de size zayıflamak için yararlı bir uygulama olacak.

su

su

Sabah 1 bardak limonlu suyun yanında greyfurt ve çilek gibi meyveler tüketin. Ara öğünlerde bitki çayları için. Öğlende de 2 bardak su ve sebze çorbası için. Yeşilliği bol tutulmuş bir salatayı da sofranızdan eksik etmeyin. Ara öğünlerde ceviz, ananas ve elma gibi yiyecekler yiyin. Akşam yemeğinde de 2 kase sebze çorbası, 2 bardak su ve haşlanmış sebze yiyin. Yanında 1 kutu probiyotik yoğurtta tüketin.