Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odalarının dekorasyonları artık eskiden olduğu gibi sadece klasik modellerden oluşmuyor. Klasik modellerden sıkılan ve alternatif dekorasyon fikirleri arayanlar da yeni nesil yemek odası takımları kullanarak mekanlarına daha şık bir hava katabiliyorlar.

yemek odası takımları

yemek odası takımları

Salonların en fazla dikkat çeken mobilyaları arasında yer alan yemek odası takımları, misafirleriniz ve aileniz ile yediğiniz yemeklerin daha sıcak bir ortam içerisinde geçmesini sağlıyor. Salon dekorasyonunuzun genel dekorasyonuna hitap eden bir yemek odası takımı ile mekanınızın bütün atmosferini bir anda değiştirebiliyorsunuz.

Klasik Yemek Odası Takımları

Modern ve klasik olarak iki farklı modele ayrılan yemek odası takımları klasik olarak seçildiği takdirde daha çok eskitme tekniği kullanılan, ahşap mobilyaların ön planda tutulduğu modeller oluyor. Salonunuzu daha şık bir hale getirebilen klasik yemek odası takımları mekanınıza uygun olarak yerleştirildiği zaman oldukça işlevsel bir kullanımı da sizlere sunuyor.

yemek odası fiyatları

yemek odası fiyatları

Klasik tarzdan sıkıldıysanız ve daha alternatif bir tarz arıyorsanız modern yemek odası takımlarını da kullanabilirsiniz. Modern takımlar genel olarak gri, beyaz ve siyah renklerinin ağırlıkta kullanıldığı ve sadeliğin ön planda tutulduğu mobilyaları bünyesinde barındırıyor.