Altın Bilezik Modelleri

Altın değeri ve cazibesini hiç kaybetmeyen en güzel aksesuardır. Kadınların özel davetlerde ve özel günlerde kullanmayı çokça tercih ettiği altın bilezikler ayrıca günümüz modernliği ile de şekillenerek bayanların beğenisine sunuldu.

Altın Bilezik Modelleri

Altın Bilezik Modelleri

Bu modern tarz bilezikler genellikle beyaz altın eklenerek ya da taşlarla süslenerek yapılmakta. Ayrıca bunların olmadığı ama üzerine işçilik eklenerek desenlerin oluşturulduğu modellerde mevcuttur.

Detaylı Bilezik

Detaylı Bilezik

Genellikle düğünlerde gelinlere takılan altın bilezikler daha sonrasında adana burması ya da altın kelepçelere dönüştürülerek kullanılıyor. Gençlerin kelepçeleri daha çok tercih ettiği modellerde kelepçeye benzer bileziklerde bulunmakta.

Bilezik

Bilezik

Bunlara mega bilezik adı verilmektedir. Altın burgu bilezik ise saç örgüsüne benzeyen şekli ile ve ince işçiliğiyle dikkatleri her daim üzerinde toplayan modeldir.

Altın Bilezik Fiyatları

Altın bilezik değerini kaybetmemesi açısından hem bir yatırım aracı olması ile tercihte ön plandayken hem de kadınların tutkulu takılarıdır. Fiyatları modeli, işçiliği ve ayarı ile değişkenlik göstermekle beraber bu konuda internetten yararlanabilirsiniz.

Desenli Bilezik Modelleri

Desenli Bilezik Modelleri

İnternet sitesinden değişik model ve tarzda birçok altın bileziği görüp anında fiyatını öğrenerek fiyat analizini yaparak size en uygun olanı seçebilirsiniz.