Asimetrik Kesimli Elbise Modelleri

Bayanlara özel bir kıyafet modeli olan elbiseler çok şık bir moda ürünü olduğu kadar, bir o kadar da rahat ve kullanışlı olduğu için bayanlar arasında yaygın olarak tercih ediliyor. Görmeye aşina olunan elbise modellerinden sıkılan ve daha farklı, dikkat çekici bir model arayan hanımlar asimetrik kesimli elbise modelleri tercih ediyor.

Asimetrik Kesimli Elbise Modellerinin Özellikleri

Asimetrik kesimli elbise modellerinin genellikle ön kısmı kısa, arka kısmı ise uzun oluyor. Bunun yanı sıra bir yan tarafı kısa, diğeri ise uzun olan tasarımlarda mevcut.

asimetrik elbise

asimetrik elbise

Günlük hayatta kullanılabilen bu kullanımı son derece rahat elbiseler, aynı zamanda çok şık ve elegan olduğundan özel ortamlarda da doğru bir kıyafet seçimi oluyor. Ağırlıklı olarak beyaz, siyah, mavi, kırmızı, pembe ve yeşil renklerde tasarlanıp üretilen asimetrik kesimli elbiseler, genellikle salaş modellerde oluyor.

asimetrik elbise modeli

asimetrik elbise modeli

Yaz sezonu trendleri arasında yer alan asimetrik kesimli elbise modellerinin, birbirinden elegan ve ferah çiçek desenli olanları mevsimin atmosferine mükemmel şekilde uyuyor.