Aşk Acısı Nasıl Giderilir?

Aşk, eşi benzeri bulunmayan ve herkesin tatması gereken bir duygudur. Aşk için dilenebilecek en güzel dilek karşılıklı tadılması olacaktır.

aşk acısı

aşk acısı

Masum bir şekilde hayatınızı sürdürürken aşk sizin de kapınızı çaldı ve tek bir kişinin hayatına hapsolmanızı sağladı. Onunla nice hayaller kurdunuz. Birlikte nikah masasına oturacak, çocuklarınızı kucaklayacaktınız. Bu kadar ciddi ve hoş hayaller kuruyordunuz ama bitti.

Ondan Uzak Durun

Yanlış olan siz değildiniz. Çünkü çok sevdiniz ve niyetinizde de ciddiydiniz. Ama o sizi yerle bir edip terk etti. Belki de gidişinden haftalar geçti ama siz günden güne kötüleşiyorsunuz.

aşk acısı nasıl geçer

aşk acısı nasıl geçer

Kalbiniz sıkışıyor, nefesiniz darlanıyor. Ömür böyle geçer mi? Vazgeçmeyi ve unutmayı deneyin. İnanın imkansız değil sandığınız kadar.

İletişiminizi Kesin

Öncelikle onu hayatınızdan tamamen çıkarın. İletişiminizi tamamen bozun. Arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirin. Sinemaya gidin, gezin tozun eğlenin.

aşk acısı nedir

aşk acısı nedir

Size verdiği herhangi bir hediye varsa derhal onlardan kurtulun. Baştan başlıyorsunuz yaşamaya. Bir süre sevgili falan yapmayın. Birini kıskandırmak uğruna kendinizden ödün vermeyin.