Bu Sezon Hangi Kadın Palto Modelleri Moda

Kış ayının dış giyim parçalarından olan paltolar bu yıla oldukça iddialı desen ve renklerden girdi. Her sezon olduğu gibi sahte kürkler yine moda. Canlı renklerden oluşan bu tarz kürkler, kıyafetlere oldukça iddialı bir hava katıyor. Şişme montlar bu sezon da trend. İlginç renk ve desenlerden oluşan şişme montlarla gün içinde sportif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

palto

palto

Kadın Palto Modellerinde Son Trendler

Ekose ve pötikareli paltolar ise sonbahar ve kış ayının vazgeçilmez dış giyim parçası olmaya devam ediyor. İddialı duruşu ile dikkatleri her zaman üstünde toplayan rugan paltolar ile şıklığınıza şıklık katın. Havalı ve cool görünümü günün her saatinde etrafınıza yayarsınız. Trençkotlar ise her yıl olduğu gibi bu sezonun da vazgeçilmezi. Kuşak tipi kemerler, bej, kum ve toprak tonları trençkotlarda öne çıkıyor.

palto modelleri

palto modelleri

Kışlık palto seçiminde çok dikkatli olmalı ve her zaman kaliteli kumaşlardan yana tercihinizi kullanmalısınız. Bedeninize uyan modelleri seçmeli, diğer giydiğiniz kıyafetlerle renk bütünlüğü sağlamalısınız. Çok kilolu bir yapıdaysanız şişme montlardan uzak durun. Bu sezonda özellikle kilolu bayanlara özel kalem tipi paltolar çok moda.

Yeni sezon palto modellerinde cep kesimliler ağırlıkta. Cep kesimleri farklı renk ve desenlerden oluşan palto modelleri ile sportif bir görünüm elde edebilirsiniz. dikiş kesimleri belli olmayan paltoları ise iş hayatınızda rahatlıkla tercihe edebilirsiniz.