Dekoratif Biblolarla Evler Daha Şık

Yaşam alanlarımızı daha huzurlu ve gösterişli hale getirmek elimizdedir. Şöyle bir düşünün, gün içinde vaktiniz çoğunu nerede geçiriyorsunuz? Ofisinizde mi, evinizde mi? Neresi olursa olsun orayı yaşanabilir ve kendi zevkinizi yansıtır hale getirmek elinizdedir.

biblo

biblo

Biblolar Dekorasyonda Söz Sahibi

Dekorasyon kavramını bir puzzle olarak düşünün ve dekoratif biblolar da bu puzzleın bir parçasıdır. Belki küçük parçalar ama bütünün tamamında söz sahibidirler. Dekore etmek istediğiniz mekanda ille de büyük değişiklik yapmanız gerekmez, yapacağınız ufak dokunuşlarla da ortamın atmosferini bir anda değiştirebilirsiniz.

dekoratif biblo

dekoratif biblo

Hep aynı salona bakmaktan sıkıldıysanız, masanızın ya da orta sehpanızın yerini değiştirebilir ve üzerlerinde duran bibloların yerine farklı dekoratif eşyalar koyabilirsiniz.

Mesela son günlerde oldukça revaçta olan hayvan figürlü biblolar evinizin havasını değiştirirken koltuklarınızın arasında yere koyabileceğiniz daha büyük ebatlardaki dekoratif figürleri de değerlendirebilirsiniz.

biblo tasarım

biblo tasarım

Bu salonunuza hem daha zengin bir hava katarken hem de bu konudaki zevkinizi ortaya koymanıza yardımcı olur. Biblolarınızı rengarenk büyük yapay çiçekler ile kombinleyerek masanızı süsleyebilir ve her baktığınızda kendinizi masal diyarındaymış gibi hissedebilirsiniz.