Yeni Özellikleri ile Yeni Galaxy Note 4

Galaxy Note serisi ile yeni nesil akıllı cihaz teknolojisinde devrim niteliğinde yenilikler getiren Samsung’ un seriye yeni ilave etmiş olduğu Galaxy Note 4 modeli, çıkışını merakla bekleyen yeni nesil akıllı telefon kullanıcılarıyla buluştu.

Galaxy Note 4’ ü Ekonomik Şekilde Kişiselleştirin

Yeni nesil teknolojik donanıma sahip olan Samsung’ un yeni amiral gemisi Galaxy Note 4 akıllı telefon modelinin tasarım açısından Samsung’ un diğer Galaxy modelleri olan S5 ve Note modellerinin tasarımları arasında bir tasarım ile kullanıcılara sunulacak gibi görünüyor.

Yeni özellikleri ile yeni Galaxy Note 4

Yeni özellikleri ile yeni Galaxy Note 4

Deri görünümlü plastik kullanarak hem ağırlık açısından hem de fiyat açısından pek çok noktada büyük avantajlar sağlıyor. Bunun dışında da son derece pratik ve ekonomik bir şekilde değiştirilebilen plastik kapaklar ile Samsung Galaxy Note 4 akıllı cep telefonu modeli çok uygun fiyatlara daha kişisel bir görünüme dönüştürülebiliyor.

Samsung’ un Galaxy serisinde geleneksel bir değer kazanmış olan 2K ekran çözünürlüğünün bu yeni Galaxy Note 4 modelinde de yer alacağı şüphesiz bir gerçek olarak teknoloji severlerin beklediği bir özellik olarak öne çıkıyor.