Dekoratif Halat Sarkıtlar ile Farklılık Yaratın 

Dekoratif halat sarkıtlar son dönemlerde epey dikkat çekmektedir. Ortamlara farklı bir hava katacak bu ürünleri dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Halat sarkıtlar dekorasyon ürünleri arasında en dikkat çeken modellerdendir. Halatın doğal bir yapısı olduğu için akıllarda daha farklı bir şekilde yer etmesini de sağlamış olursunuz. Tırtıklı bir ipten beklentilerinizi artırabilirsiniz.

Büyük Halatlı Dekoratif Ürün

Büyük avizeleri geniş alanlarda hem ışıklandırma hem de görsel zevk vermesi bakımından kullanabilirsiniz.   Tasarımda mum görüntüsü veren halatlı aydınlatma sarkıtları en çok seçilen ürünler arasındadır. 4-5 tane muma benzer ışıklandırma doğal görünmektedir.

Atom Görüntülü Halat Avize Modelleri

Halat ip kalın ve kahverengi görüntüsüyle epey dikkat çekicidir. Bu malzemenin dikkat çekici hale gelmesinde deniz araçlarını bağlama işlevi olması epey etkili olmuştur. Avize modeli olarak özel şekilde tasarlanan atom görüntü salonlarda, oturma odalarında, genç odalarında çok güzel bir görüntü verecektir.

Tek Halat Sarkıt Lamba

Teker teker halatlardan sarkan lambalar 6-7 tane olduğunda bir ortamda hoş ve farklı bir dekorasyon elde etmiş olursunuz. İş yerlerinde, restoran kafe gibi yerlerde, bahçe alanlarında, otantik ev salonlarında mutlaka bu tasarımı değerlendirmelisiniz. Işık özelliklerini kendiniz belirleyerek ilerleyebilirsiniz.

Düğüm Görüntülü Halat Sarkıtlar

Lamba avize modeli halat içinde düğümler halinde ortaya çıktığında görsel zevkiniz artacaktır. Düğümler halinde birçok şekilde yeniden tasarımlar oluşturulabilmektedir. Düğümlerin sıklığı modellere göre değişecektir. Üreticiden satın alıyorsanız özel siparişler de verebilirsiniz. Kişiye özel tasarımlarla beraber halatların mükemmel doğasını hissedebilirsiniz.

Halat Sarkıt Rengi Nasıl Olmalı?

Genellikle doğal görüntüsü haricinde bir boya önerilmemektedir. Halat sarkıtlarda esas özellik kendi görüntüsünü ortama doğallık yayması bakımından ele alınmalıdır. Yine de beyaz seçim yapmak isteyenler taleplerini bu yönde oluşturabilir. Beyaz halatlı sarkıt dekorasyon ürünü de birçok yerde görülebilmektedir.

Halat Sarkıtlar Kullanarak Özellik Katma

Dekoratif ürün çeşitleri kullanırken bir alana özellik katmış olursunuz. Konsepte uygun kapsamlı bir ürün seçerek iş yeri, ev, kış bahçeleri vs. etkili bir görsel olacaktır. Belirli aralıklarla kurulan sarkıtlar, ışıklandırmanın niteliğini de oluşturacaktır. Büyüklükleri ve aralıkları kendiniz modellere göre belirleyebilirsiniz.