Diona Cilt Leke Kremi

Pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Ama maalesef genel olarak insan cildi pürüzsüz olmuyor. Vücudun farklı kısımlarında beliren cilt lekeleri vücut estetiğini ve cilt güzelliğini olumsuz etkiliyor. Çil, akne lekeleri, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri vs. ciltte kalıcı olarak yer ediniyorlar ve koyu tonlardaki renkleriyle belirgin bir şekilde göze batıyorlar. Bu koyu renkli, kalıcı izlerden cilt leke kremi kullanarak kurtulmak mümkün.

diona leke kremi

diona leke kremi

Diona leke kremi formülünde yer alan B ve E vitaminleri sayesinde cilt lekelerinin etkili bir şekilde giderilmesini ve cildin doğal rengini besleyerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. Ürün içeriğindeki Cell Active-White ve İllumiscin bileşenleri cilt tonunu dengeliyor ve aydınlatıcı etkileri sayesinde koyu renkli lekelere yoğunlaşarak bunları temel cilt rengine eşitliyor. Ayrıca UV koruma özelliği olan bu cilt leke kremi  cilde zararlı olabilecek dış etkenlere karşı etkili bir koruma sağlıyor.

Diona Cilt Leke Kremi Kullanımı

Etkilerini gerçekleştirebilmesi için düzenli olarak kullanılması gereken Diona cilt leke kremini sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanabilirsiniz.

Kremi sürmeden önce cildinizi temizleyin ve uygularken cildinize iyice yedirin. Göz çevresine sürmeyin.

Diona leke kremini cildinize yedirdikten sonra günlük nemlendiricinizi sürebilir ve makyajınızı yapabilirsiniz.

Diona leke kremi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve ürünü satın almak üzere http://www.dionalekekremi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.