Evlenenler ve Evini Yenileyenlerden misiniz?

Evlilik maddi manevi çiftleri zorluklar yaşadığı özel dönemlerden birsidir. Özellikle eşya seçme ve ev döşemesinde gelgitler yaşayan bireyler çözüm önerilerini standart kalıplar kullanarak üretim yapan markaların Show roomlarını gezmekte buluyorlar.

Son dönemde hayatımızda önemli bir yere sahip olan dekorasyonun önemi kuşkusuz tartışılmazdır. Uygun eşyaların kullanılması ve yerleştirilmesi bilgi ve beceri istiyor. Işığın ve eşyalarının konumunun önemli olduğunu düşünürseniz iç mimarların bilgilerine sahip olmanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

Kullanışlı Mutfaklar İstiyorsanız;

İç mimar bilgisine ve ona ihtiyacınız olmadan da evinizi doğru bir biçimde dekore edebilirsiniz. Mutfak özellikle hanımların gününün büyük birçoğunun geçtiği alanlardır. Mutfağın etkili kullanılması her zaman daha az zaman geçirmenizi sağlar. Bu yüzden dolabın ve kullandığınız ürünlerin yerleştirilmesi büyük bir öneme sahiptir.

oturma odası

oturma odası

Her zaman kullandığınız eşyaları, elinizin hemen ulaşabileceği yerlere yerleştirmeniz ve dolapları mutfağınızda bol tutmanız muhafaza konusunda sizlere yardımcı olabilir. Koyu renklerden kaçınıp beyaz ahşap kullanacağınız mutfağınız böylelikle daha ferah ve hoş bir görüntü elde eder.

yenilikçi ev dekorasyonu

yenilikçi ev dekorasyonu