İnce Dudakları Kalınlaştırma Yöntemleri

Güzelliğine düşkün olan kadınlar bazen istedikleri güzelliği sağlayabilmek için çeşitli yüz hilelerine başvurur. Bunlar pembe birer yalan gibidir. Oldukça küçük olan bu yöntemler günü kurtaran tatlı yöntemler olarak da nitelendirilebilir. Mesela günümüzde pek çok kadın kalın dudaklara sahip olmak isterken ince dudaklara sahiptir. Ama çeşitli makyaj hileleri ile dudaklarını kalınlaştırabilir.

dudak dolgusu

dudak dolgusu

Kalın dudak bir başka tanımlaması ile de dolgun dudak kadınların oldukça ilgi duyduğu bir şeydir. Ayrıca oldukça da kolay bir yöntemdir dudakları kalınlaştırmak. Birkaç tane farklı metot var. Siz istediğinizi uygulayabilirsiniz. İlk olarak dudak fırçalama yöntemi var. Dudak fırçalama yöntemi için yeni bir diş fırçasına ihtiyacınız var. Birer gün boşluk bırakarak dudaklarınızı bu fırça ile fırçalayın. Dudak fırçalamak dudaktaki ölü hücreleri atar. Fırçalama işlemi esnasında dudaklarınızı yıpratmamaya gayret edin. Kısa süre sonra değişimi göreceksiniz.

Sınırları Genişletin

Yüz yogası dudak kalınlaştırma için etkili bir yöntemdir. Dudaklarınızın arasında bir kalem alın ve yuvarlayın. Bu size kalıcı bir sonuç bırakacaktır. Ayrıca çene kaslarınızın da gelişmesine destek oluyor. Tarçın yağı ile de dudaklarınızı dolgun bir hale getirebilirsiniz.

dolgun dudaklar

dolgun dudaklar

Her gece yatmadan önce dudaklarınıza tarçın yağı ile kısa bir masaj yapın. Etkiyi göreceksiniz. Son olarak da en popüler ama geçici hileye değinelim. Çabuk sonuç alabilmek için bundan iyisini bulamazsınız. Bir dudak kalemi alın elinize ve belirleyin çizgileri. Dudaklarınızın sınırlarını genişletin ve sonra da rujunuzu sürün.