Kışlık Kaban Ve Parkalarla Şıklığı Yakalayın

2017 kışı içindeyken hem kadınlarda hem de erkeklerde sıklıkla görülen parka ve kışlık kabanlardan söz etmek istedik. Bunlar arasında şapkası tüylü parkalar ve kaşe kabanlar bulunuyor. Giyim tarzınıza göre bu kış üzerinize ister bir cool bir parka, isterseniz şık kaşe kaban alabilirsiniz. Bu sene kürk detaylı palto modelleri oldukça öne çıkacak gibi görünüyor.

kaşe kaban

kaşe kaban

Tek Parça Şıklığı

Ünlü markalarda ise sizin de takdir edeceğiniz gibi haki renkteki ürünler hem bayanlarda hem erkekler ürünlerinde sıklıkla görülüyor. Kişiye oldukça cool ve tarz bir hava katan asker yeşili parkalar uzun süre vazgeçilmeyenler listesinde yer alacak gibi görünüyor. Ayrıca kaşe montlarda ise daha fazla siyah ve ekru renkler tercih ediliyor.

kış

kış

Parkaları pek tabi ki daha çok spor kombin yaptığınızda tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Parkalarının altına isterseniz çok soğuk olmayan havalarda spor ayakkabı da giyebilirsiniz. Fakat kaban tercihini mutlaka klasik bir kombin yaptığınızda kullanmalısınız. Kaşe bir mont altına spor ayakkabı giymeniz tavsiye etmiyoruz.