Ahşap Takı Modelleriyle Doğal Güzellik

Modern hayatın güzelliklerinden biri de, değişik eşyaların bambaşka formlara dönüştürülerek yeniden üretilebilmesidir. Bu ürünler arasında sayabileceğimiz ahşap takı tasarımları, şu anda kolye, bilezik ya da küpe şeklindeki formlarıyla vitrinleri süslüyor.

takı

takı

 

Her tarza uyum sağlayabilen ahşap kolyeler, özellikle yaz mevsimlerinde pamuklu ya da keten dokuma bluzlarla harika kombinler oluşturabiliyor. Eğer çok klasik giyinen bir kişiyseniz bile ahşap küpe ya da ahşap bileklik modelleri ilginizi çekebilecek bir model çeşitliliğine sahip.

Ahşap Takı Bakımı

Eğer kaliteli bir boya ile boyanmış ve cilalanmış bir ahşap takınız varsa, bu ürünleri uzun yıllar bıkmadan ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat özellikle ucuzcu mağazalardan satın alınan ahşap takılar genelde renk atma ya da cilasını dökme eğilimi gösteriyor. Özellikle yaz günlerinde terleyen vücudunuzun tuzlu olması nedeniyle de bu olumsuz durum daha da derinleşiyor.

ahşap takı

ahşap takı

Kullandığınız ahşap takıların uzun ömürlü olmasını istiyorsanız öncelikle kaliteli ürünler satın almalısınız. Ayrıca mümkün olduğu kadar suya dayanıklı ahşap ürünlerini seçmenizin de faydası olacaktır. Eğer ahşap bilekliğiniz ya da kolyeniz varsa, elinizi yıkarken ya da duş alırken bunları çıkarmanız gerektiğini unutmayın.