Mimiklerinizi Kaybetmeden Kırışıklıklarınızdan Kurtulun

Dünyada yaygın olarak kozmetik alanında kullanımı gerçekleşen Botoks uygulaması, genel olarak kadınların ilgi gösterdikleri bir kozmetik alanıdır. Kırışıklıklarınızdan tutunda birçok şekilde cildinizde memnun olmadığınız her türü kırışıklık benzeri sorunlarınızı gidermek adına başarılı bir uygulama olarak günümüzde yerini alır.

Bu estetik işlemi uygulama da teknolojiyle beraber hem uygulama yerinde hem de kullanım alanında değişiklikler meydana geliyor.

kırışıklar

kırışıklar

Önceleri direkt olarak işlemin uygulandığı alan adale hücreleri oluyordu. Burada etkisi direkt olarak sinir bağlantılarını iptal edip ardından da kası felç etmesi oluyordu. Böylelikle cildinizde ki kırışıklık v.b. durumların tamamı kayboluyordu.

botoks

botoks

Botoks’ta Yeni Uygulama: Mikrobotoks

Mikrobotos adı verilen botoks dünyasında ki bu yeni uygulama, ciltte hedef görülen alanı direkt olarak cildin altı değil, direkt olarak cilttir. Botoks’un daha da seyreltilmiş bir hali olarak karşımıza çıkan Mikrobotoks uygulamasında ciltte mimik hareketlerinizin yok olmadan ciltte ki kırışıklıkların çözümüne kavuşuyorsunuz.

Cildin direkt kendisine enjekte edilme uygulamasıyla beraber en iyi şekilde ciltte ki ince kırışıklıklarınızı gidermeyi sizlerde başarabileceksiniz. Sadece cildinizin yüz etrafında değil aynı zamanda dekolte bölgesinde de bu uygulama rahatlıkla yapılabilir bir haldedir.