Güzel Görünmek Herkesin Hakkı

Her kadının hayalidir güzel bir vücuda sahip olmak. Çünkü güzellik sadece yüzle değil vücutla da oluşan bir kavramdır. Güzel bir vücut ve ince bir bedene sahip olmak, artık zor değil. Sadece kıyafet konusunda doğru seçimler yaparak da kilo verebilir dışarıya karşı olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz.

blazer ceket

blazer ceket

Yaza damganızı vurun

Olduğunuzdan daha zayıf görünmek istiyorsanız öncelikle giyim kurallarınızı değiştirmelisiniz. Bu yaz, tercih edilecek yepyeni kombinler ile çok daha ince gözükebilirsiniz. İlk olarak dolabınızda blazer ceket, çizgili üstler ve yüksek bel pantolona yer verin. Renkli bir şeyler eklemeyi de unutmayın. Çizgiler ve renkler fark edilmenizi sağlar. Koyu renklerden siyah ve laciverti iyi kombin ederseniz sonuca ulaşırsınız. Blazer ceketleri kesinlikle kemerle kullanın. Hem şık duruşu hem de olduğundan zayıf gösterme artısıyla 2015 yazının trendleri arasına girdi bile.

blazer ceket

blazer ceket

Daha ince ve zarif görünmek istiyorsanız nude tonlarını tek kullanın. Baştan aşağı nude tonlarına büründüğünüzde de hayallerinize kavuşabilirsiniz. Dikey çizgili kıyafetler göz yanılmasına neden olduğundan dolayı sizi daha ince gösterir. Bunu da önemle tavsiye ediyoruz. Sizde doğru giyinin ve bu yaz kendinizi sevin.